Ardi | Automaakler.ee

Ardi

Ardi – VW Passat.

Tekkis vajadus uue auto järele. Ma pole ise autode koha pealt võhik, kuid aja ja spetsiifiliste teadmiste puudumise tõttu otsustasin pöörduda automaakleri poole. Alguses oli mul mõttes soetada endale 5 kohaline Citröen Berlingo.

Esimese etapina kaardistas Automaakler minu vajadused, ning peale vajaduste kaardistamist tegi mulle selgeks et Berlingo pole kõige parem idee (järelturu ja vastupidavuse mõttes). Kuna minu põhiline soov oleks, et auto oleks ruumikas ja ökonoomne, siis pakkus Automaakler omaltpoolt välja erinevaid autosid ning teise kohtumise käigus tegime selgeks kindla mudeli, mida põhjalikumalt edasi vaadelda. Siis hakkasid Automaakleri töötajad läbi kammima eesti turgu, ning tõid mulle ka auto proovisõiduks. Kui Automaakler oli valinud 3 parimat varianti tegid nad kõigile neile autodele diagnostika ja põhjalikuma ülevaatamise. Kõigi nende kolme auto kohta tõid nad välja puudused. Lõpuks oli minu ülesanne valida auto nende kolme vahelt, millede kohta oli mul juba põhjalik ülevaade olemas.

Kui auto oli välja valitud, hakkasid automaaklerid hinda kauplema ning lasid autole teha kohustusliku hoolduse. Lõppkokkuvõte oli see, et kui arvestada seda tasu mis maksin Automaakleri’le olin ikka kasumis võrreldes sellega kui oleks sama auto ise edasimüüjalt ostnud.

Mina olen teenusega väga rahul, ning võin julgelt soovitada kõikidele kes plaanivad autoostu.

Tunned huvi ostueelse kontrolli vastu?