Automaakleri lugu | Automaakler.ee

Automaakleri lugu

Automaakleri asutajad Sander ja Palle on alati autodest lugu pidanud. Autod on pakkunud huvi juba põhimõtteliselt sünnist saati ja esimesed isiklikud sõidukid osteti juba aastaid ennem täisealiseks saamist. Alates sellest hetkest on pidevalt tegeletud autode ostu, müügi ja vahetusega.

Mingil hetkel hakkasid sõbrad ja tuttavad abi paluma, et nad ei julge üksi autot ostma minna, sest äkki on müüja petis või ei oska nad ise teatud olulisi asju kontrollida. Kuna alati sai oma abi pakutud, siis sõna levis kiirelt ja mingil hetkel olime jõudnud sinnamaani, kus tegelesime iganädalaselt autodega, mis ei olnud meie enda autod. Kogemusi ja erinevaid kontakte kogunes selle tööga piisavalt ja ühtlasi tekkis ka idee, et sellist abi vajavaid inimesi on ju tegelikult meie riigis üsna palju.

Tänasel päeval aitame oma kliente näiteks autoalase konsultatsiooniga, et välja selgitada kellele milline auto ja mis põhjustel sobib. Lisaks pakume teenust, kus me konsulteerimisele lisaks otsime kliendile välja mõned konkreetsed autod, mille kohta me uurime ajalugu ja teostame põhjaliku diagnostika. Ostueelne kontroll peaks tänapäeval iga auto ostu juurde kuuluma.

Meie missiooniks on muuta auto ostmine turvaliseks ja mugavaks ning jagada kasulikke näpunäiteid, mis aitavad auto omamisel suures koguses raha ja aega säästa.

Sander Kuusk

Palle Kõlar

Tunned huvi ostueelse kontrolli vastu?