Indrek | Automaakler.ee

Indrek

Indrek – Audi A6.

Kuna mul endal puudus täielik ülevaade autoturul toimuvast, otsustasin kasutada Automaakleri teenust. Tüübid tegelevad igapäevaselt autode ostmisega ning ilmselgelt on neil seega rohkem kogemusi selles vallas kui minul. Kui tutvusin nende poolt pakutavate teenustega, otsustasin täiskomplekti kasuks ehk siis otsivad mulle sobivad autod välja ja teevad neile diagnostika. Mina sealjuures tulin kohale ainult proovisõitudeks ning lepingu sõlmimiseks.

Peale küsitlusankeedi täitmist pakkusid nad mulle välja mõned kindlad automargid ja mudelid. Käinud vaatamas mõndasid neist jäi silmapiirile Audi A6. Kuna mul olid üpriski spetsiiflised nõudmised autole siis läks natuke aega kui sobivad valikud müüki tulid. Lõpuks jäid sõelale paar isendit, milledest parimaks valikuks osutunud sõidukile tehti diagnostiline kontroll. Tulemused olid positiivsed ning auto läkski müügiks.

Lõpetuseks võiks öelda, et olen autoga igati rahul. Ei ühtki negatiivset märkust kogu protsessi vältel. Kõigele lisaks aitasid tüübid hankida autole ka veljed ja rehvid talveks. Kindlasti hakkan tulevikus kasutama ka soodsaid Automaakleri koostööpartnerite teenuseid.”

Tunned huvi ostueelse kontrolli vastu?