Kellele meie teenused mõeldud on? | Automaakler.ee

Kellele meie teenused mõeldud on?

Klient, kes vajab autot ja teab umbkaudset eelarvet

Meie poole pöörduvad paljud kliendid, kes teavad vaid, et vajaksid autot ja umbkaudset eelarvet sellele. Mõni oskab öelda lisaks eelistuse keretüübile või käigukastile, kuid enamasti sellega asi piirdub. Nende klientide jaoks on spetsiaalselt mõeldud meie täispakett, kus me tegeleme kliendiga ostu algfaasist kuni lõpuni välja. Sel juhul me saame veenduda, et millised on kliendi vajadused ja mis auto tema jaoks kõige õigem on. Tihti juhtub seda, et kliendi enda poolt välja valitud automudelid osutuvad tema jaoks täiesti ebasobivaks ja konsultatsiooni käigus leitakse kliendi jaoks hoopis teistsugune sobiv auto.
Meie poole on pöördunud klient, kes arvas, et tema jaoks sobiv auto on Citroen Berlingo. Minema sõitis ta lõpuks Volkswagen Passatiga ning on selle autoga tänaseks 2 aastat ringi sõitnud ja väga tänulik, et me aitasime tal leida sellise auto nagu tal täpselt vaja oli. (Klient Ardi)
Peale sobiva(te) mudeli(te) kooskõlastamist kliendiga asuvad automaaklerid tööle ja vaatavad üle keskmiselt 5 erinevat autot. Automaakler valib vaadatavad autod toetudes kogemusele ja teades, milliseid müüjaid ja müügikohti vältida. Tänu sellele on juba algses valikus enamasti üsna head autod. Kui vaadata nii mitut erinevat autot, tekkib selge pingerida ja alati on 1 või 2 autot paremad kui ülejäänud.
Tegelikult seisukorrast veel olulisem on auto hinna- ja kvaliteedi suhe. Kui üks auto maksab 20000€ ja on väga heas korras ning teine sama ilusa välimuse ja sama läbisõiduga, kuid mõne lihtsa tehnilise veaga auto maksab 15000€, siis võib teine pakkumine isegi parem olla. Seda muidugi eeldusel, et kõik muu on samaväärne ja paari vea eemaldamine maksab oluliselt vähem kui autode hinnavahe.

Klient, kes teab millist autot ta soovib, kuid vajab abi ostueelsel kontrollil

Meie poole pöörduvad kliendid, kellel on täpselt teada milline on nende järgmine auto. Nende klientide jaoks oleme välja töötanud teenused, mis põhjalikku konsultatsiooni ja eeltööd ei sisalda, kuid tegelevad autode ostueelse kontrolliga ja seda otse auto kõrval (teenused – ostueelne kontroll, visuaalne kontroll). Samuti on meil selliseid kliente, kes elavad ise näiteks Ida-Virumaal või Lõuna-Eestis ja oleksid pädevad ka ise autosid ennem ostu üle vaatama, kuid pidev Tallinnas/Tartus käimine on liiga aeganõudev ja kulukas.

Palle Kõlar – Automaakler.ee

Tunned huvi ostueelse kontrolli vastu?