Kliendid meist | Automaakler.ee

Kliendid meist

Mina pöördusin Automaakleri meeskonna poole, sest vajasin kiirelt autot. Ennem töötasin Tallinnas, kuid uus töökoht asub Lääne-Virumaal. Mul on küll mõned sõbrad ja tuttavad, kes autodest piisavalt palju teavad, kuid loomulikult ei olnud neil vajalikul hetkel piisavalt aega.Juba mitmendat kuud oman ma universaalkerega autot Audi A4 ning siiamaani olen väga rahul.
Merili
06.11.2020
5/5
Kokkuvõttes, mis kasu sain mina Automaakleri teenustest? Esiteks võitsin ajaliselt tohutult palju, teiseks olen ma kindel, et ma ei jää oma uue autoga tee peale, samuti sai kogu protsess läbitud väga meeldivas ja sõbralikus seltskonnas. Kindlasti soovitan kõikidele Automaakleri teenust, kes ise ei puutu autodega igapäevaselt kokku.
Kristjan
28.10.2020
5/5
Tüübid tegelevad igapäevaselt autode ostmisega ning ilmselgelt on neil seega rohkem kogemusi selles vallas kui minul. Ei ühtki negatiivset märkust kogu protsessi vältel. Kõigele lisaks aitasid tüübid hankida autole ka veljed ja rehvid talveks. Ostsin juba teise auto Automaakleri abiga, esimesega sõitsin 6 aastat.
Indrek
12.10.2020
5/5
Kui auto oli välja valitud, hakkasid automaaklerid hinda kauplema ning lasid autole teha kohustusliku hoolduse. Lõppkokkuvõte oli see, et kui arvestada seda tasu mis maksin Automaakleri’le olin ikka kasumis võrreldes sellega kui oleks sama auto ise edasimüüjalt ostnud.Mina olen teenusega väga rahul, ning võin julgelt soovitada kõikidele kes plaanivad autoostu.
Ardi
22.09.2020
5/5
Automaaklerid tegid taustauuringud ise ära ja väljavalitud kolme auto proovisõitudel käisin ise kaasas. Lõpliku valikuga olen väga rahul. Auto vastab täpselt minu ootustele ja vajadustele ning sellega ei ole mingisuguseid jamasi olnud.
Kristjan
02.09.2020
5/5
Ma ei tea autodest palju ja kui mul tekkis soov autot osta, siis ma teadsin vaid sobivat hinnaklassi ja seda, et soovin osta automaatkastiga autot. Poisid aitasid välja selgitada, milline auto mulle sobiks ja seletasid selle mulle ka asjatundlikult lahti. Kui mitu erinevat varianti oli välja otsitud võtsid nad mind kaasa proovisõite tegema. Tänu neile sain endale väga hea ja mugava auto, millel olen siiamaani lasknud vaid õli vahetada ning remondimehi ma tülitama pidanud ei ole.
Grete Martha
22.08.2020
5/5
Sain teada Automaakler.ee kohta portaali Auto24 kaudu ning tundsin kohe, et selline teenus on mõeldud just mulle. Soovisin osta autot, kuid ei tea autoostust midagi ja ei olnud võimalik ka kedagi kaasa võtta. Nüüd olen Toyota Corolla omanik. Autoostu peale kulus kokku üks tund aega ja ostu vormistamisel oli Automaakleri meeskond igati abiks .
Jüri
16.08.2020
5/5
Teenusega olen väga rahul ning olete mu usalduse igati välja teeninud. Kindlasti julgen teid edaspidi ka oma tuttavatele soovitada. Teie teenuse hind oli juba algselt väga soodne, arvestates palju kõik viimasel ajal maksab. Igatahes tänuväärt teenus ja vägagi mõistliku hinna eest. Jätkake samas vaimus ning palju kliente teile!
Randar
06.07.2020
5/5
Ma tänan sind ja sinu meeskond. Te olete aidanud mulle väga. Olen teie teenustega väga rahul. Kui tuleb veel soov mingit autot kontrollida siis kindlasti võtan sinuga ühendust. Parimate Soovidega, Dima
Dimitri
02.07.2020
5/5
Tuli plaan soetada omale esimene auto. Kuna mul oli asjaga väga kiire (3-4päeva) ja ma autodest ise midagi ei tea, siis üks tuttav soovitas mulle seda Automaakleri teenust, millest ma ka varem midagi kuulnud polnud. Nad tegid super tööd ja teenuse hind oli soodne sellise töö kohta. Olen väga rahul oma ostuga, kuna nad suutsid mulle välja otsida täpselt selle mida ma soovisin ja nii lühikese ajaga. Suureks plussiks mulle edaspidi on see,et ma saan neilt alati head nõu mida, kuna ja kus ma tegema peaksin.Julgen soovitada kõigile. Palju edu Teile !!
Sigrit
27.06.2020
5/5
Väga kiire vastus! Toodi kõik plussid ja miinused välja. Soovitan väga!
Mirjam
20.01.2018
5/5
Väga super töö, kiitus!
Reili
11.09.2020
5/5
Teenusega väga rahul! Mugav, kiire, lihtne. Soovitan!
Egle
30.11.2020
5/5
Ostsin oma kolmanda auto läbi automaakleri. Jätkuvalt ülimugav ja väga põhjalik. Arvestades, et esimese auto soetasin 2013 siis ka teenus on teinud läbi meeletu arengu. Väga meeldib uus raport koos piltide ja vanade müügikuulutustega. Edu kutid!
Andrus
11.10.2020
5/5
Automaakleri meeskond on mind aidanud juba kahe auto ostul. Esimesel korral, otsisin endale uut hobiautot, sobiv isend asus Tartus ja mina Tallinnas. Kuidagi ei leidnud aega, et sõita Tartusse ja siis seal avastada, et auto pole pooltki nii hea kui kuulutuses kirjas ja omanik telefonis kiidab. Otsustasin võtta ühendust automaakleriga, poisid vaatasid auto korralikult üle ja saatsid mulle juba järgneval päeval väga põhjaliku kokkuvõtte auto tegelikust seisukorrast. Ja oh üllatust, oleksingi sõitnud sinna Tartusse täiesti tühja oma aega ja närve kulutama. Tunne on, et lähima aasta jooksul peaks uuesti neilt abi minema paluma. Super töö!!!
Ken-Marko
31.01.2021
5/5
Tagasiside: Olen kasutanud automaakleri teenust kaks korda ja pole pidanud kummalgi korral pettuma. Mõlemad autod, olgugi, et kasutatud ja pigem vana väljalaskeaastaga, teenisid mind mitmeid häid aastaid ja leidsid tagatipuks ka uued omanikud väga korralikus seisundis. Arvestades, et ma autodest suurt midagi ei jaga, siis oli antud teenus minu jaoks ideaalne, kuna valiti välja sobivad masinad, sain anda oma hinnangu, millised enim sümpatiseerivad ning kõige tipuks kaubeldi veel hinnast alla ka. Mis samuti tähtis, kogu protsess toimus väga kiirelt ja sõbralikus õhkonnas. Soovitan soojalt!
Siim
03.02.2021
5/5
Super kiire tegutsemine! Kui ise autodest väga palju ei tea siis on hea kui targemad inimesed autod üle vaatavad. Minu kogemus väga positiivne. Auto töötab siiamaani nii nagu lubatud!
Illimar
03.02.2021
5/5
Väga mugav oli saata automaakler Tartus huvipakkuvat BMW-d üle vaatama ja ise samal ajal Tallinnas kontoris oma tööd teha!
Marten
01.02.2021
5/5
Suur aitäh, teile olulise info ja andmete eest! Tõsiselt mugav ja praktiline lahendus, mis säästis aega ja vältis hilisemaid probleeme sõiduki ostul. Seekord sõiduk valituks ei osutu. Suur aitäh, veelkord! Edu ja vajadusel kasutan taas teie abi.
Paul
19.03.2021
5/5
tahtsin tänada ka, sain väga täpse ja hea ülevaate auto seisukorrast, niiet suurimad tänud ja teete head tööd, igati raha väärt! 👍 tänu teie teenusele sain täpse ylevaate koigest mis vaja korda teha
Ain
08.04.2021
5/5
Tänud asjaliku ülevaate eest. Olen teenusega väga rahul. Minu meelest suurepärane võimalus saada müügilolevast autost parem ülevaade, kui huvipakkuv isend jääb enda marsruudist kaugele. Samuti on teenuse hind pigem soodne, sest omal kuluks teise Eesti otsa sõiduks sisuliselt terve päev ning eks oma aeg koos otseste kuludega teeb ka korraliku summa kokku. Igatahes julgen kõigile soovitada.
Rein
27.05.2021
5/5
Great service and support, easy communication. I would suggest this company for any car pre-purchase check especially if you are located abroad and are not able to do it by yourself like now when Covid-19 is around.
Aigars
13.05.2021
5/5
Mina olen olnud siiani Teie poolt pakutava teenusega rahul . Hind võiks olla natuke soodsam kuna ma olen Teie teenust kasutanud umbes viis korda . Mulle väga meeldib see kui diagnostika käigus leitakse mõni veakood , siis lisate peale selle koodi ka selle tähenduse . Ei pea hakkama ise seda otsima .
Rivo
27.07.2021
5/5
Autoostuga seoses on nii palju helistamist ja tegemist olnud, et unustasin kirjutada teile SUURE AITÄHI! Teenus oli kiire ja mugav nii minu kui ka kindlasti müüja jaoks. Meeldis see, et järjekord ei olnud liialt pikk, reageerisite ruttu, organiseerisite minu eest ning müüjagi ei pidanud ise kuhugi kohale minema autoga. Paar pisikest märkust teeksin küll. Pildid oleksid võinud olla pisut kvaliteetsemad. Olid veidi udused. Teiseks leidus veidi kirjavigu. Olen nende suhtes väga tähelepanelik ja võibolla seepärast ei ole see viga nii oluline ka. Olete siiski oma ala eksperdid. Jõudu ja jaksu teile edaspidiseks!
Heidi Carolina
26.07.2021
5/5
Kõik on arusaadav ja teenusega rahul muidu. Aga autot pole veel saanud. 😀
Jörgen
14.08.2021
5/5
Kõik on super! Teie teenusega väga rahul!!! Parimatega Toomas.
Toomas
14.08.2021
5/5
Sai auto ära ostetud. Suured tänud teile.Peeter.
Peeter
15.08.2021
5/5
Tere,Tänan väga teenus oli arusaadav ja kõik selge. Ostsin selle auto ära ka.tervitadesAndrus
Andrus
16.08.2021
5/5
Tervist.Minu jaoks oli infot piisavalt, sama auto ostsin.
Jaanis
17.08.2021
5/5
Tere!Kõik oli hea! Läheb ostuks. Olen Teie teenust ennegi kasutanud ja samuti käisite kunagi ka ostja tellimisel minu autot üle vaatamas. Kiidan igati sellist teenust ja kasutan ka tulevikus.Tänan!
Andro
19.08.2021
5/5
Päevast!On hea meel, et kasutasin Teie teenust mis minu meelest väga kasulik, neutraalne, mugav, kiire ja ei jäta palju ruumi kahtlusteks/kõhklusteks. Aitas kenasti esimesest eufooriast üle saada ning tõusis tulevikus soetatava masina tehnilise seisukorra soov. Ka müüjale mõjub hangitud info harivalt, kainestavalt õiglase hinna kujundamisel. Samuti pani ka ideed lendama kuidas saab veel parem olla, saatsin edasi Teie arendustiimile. Võiks rohkem neid sotasi ja ihaldatud masinaid olla.
Martin
21.08.2021
5/5
Tere. Kõik on selge! Ka auto ostetud vahepeal.Lugupidamusega, Aare
Aare
23.08.2021
5/5
TereAbiks oli kindlasti. Eeskätt kuna inimesed kes igapäevaselt tegelevad autodega ja omavad sellealast kogemust, andsid oma hinnangu. Ülevaatus tundus mulle põhjalik ja sain uut infot. Eks oleks aidanud loomulikult ka avarii iseloom (kuigi tuli ka välja ja sai kinnitust nii eelmise omaniku kui Teie leitu poolt). Samuti oleks abi kui välisriigist saaks ka infot, kuid siiski saan ka aru, et see ei ole alati võimalik. Kindlust andis Teiepoolne proovisõit ja põhjalikum ülevaatus. Samuti turuhinna pakkumine. Raport tuli kiirelt ja sain aru, et toimus ka eelmisele omanikule mugavalt. Tänud ArturTereAbiks oli kindlasti. Eeskätt kuna inimesed kes igapäevaselt tegelevad autodega ja omavad sellealast kogemust, andsid oma hinnangu. Ülevaatus tundus mulle põhjalik ja sain uut infot. Eks oleks aidanud loomulikult ka avarii iseloom (kuigi tuli ka välja ja sai kinnitust nii eelmise omaniku kui Teie leitu poolt). Samuti oleks abi kui välisriigist saaks ka infot, kuid siiski saan ka aru, et see ei ole alati võimalik. Kindlust andis Teiepoolne proovisõit ja põhjalikum ülevaatus. Samuti turuhinna pakkumine. Raport tuli kiirelt ja sain aru, et toimus ka eelmisele omanikule mugavalt. Tänud Artur
Artur
24.08.2021
5/5
Tere, Üldiselt oli üsna põhjalik ülevaatus. Mõningad kahtlused üle värvitud detailide kohta siiski tekkisid. Selle kohta sain ka meili teel vastused. Siiani olen autoga väga rahul ja kindlasti soovitan teistelegi ostueelset kontrolli. Parimat, Raivo
Raivo
25.08.2021
5/5
Tere,Teie poolt teostatud kontroll oli täielikult arusaadav, lisaküsimusi ei tekkinud - selle alusel läksin autot ka oma silmaga vaatama ja käega katsuma ning jõudsime kiirelt eduka tehinguni.Minupoolsed tänud hea töö eest, ei pidanud milleski pettuma ning soovitan teenust ka sõbrale, kui peaks leiduma antud nõu vajav sõber.Parimat, Ats
Ats
27.2021
5/5
Tere, kõik oli hästi põhjalik ja arusaadav, ma jäin väga rahule. Ja ostsin auto ära :). Suur tänu teile, kindlasti soovitan sõpradele ka.
Leelo
28.08.2021
5/5
Tervist!Kõik tip top ja tegi mu elu oluliselt lihtsamaks ning kontrollitud auto sai ära ostetud ja olen väga rahul sellega. Reklaamige oma teenust julgemalt, ma polnud sellest midagi enne kuulnud. Mõtlesin juba, et pean mitu korda Tallinna vahet sõeluma, aga siis töökaaslane mainis teie teenust. Ülimalt mugav ja tundub ka usaldusväärne, seega ainult kiidusõnad.Kõike parimat! Tõnu
Tõnu
29.08.2021
5/5
Tere!Jäin teenusega rahule ning tänu ostukontrollile ka endale uue sõiduauto. Töö oli minu hinnangul põhjalik ning korralik. Ainuke, mida muudaks, oli pikk ootaeg kontrolli teostamisel.
Anastasia
30.08.2021
5/5
TereKõik ilus Autot ei ostnud aga info oli hea Tulevikus kasutan jälle kui vaja peaks minema
Peeter
30.08..2021
5/5
Tere,Teenus oli väga hea ja kiire ning aitas autoostule kaasa. Lisaks oli aruanne hea ja põhjalik ning andis piisavalt hea ülevaate hetke seisukorra osas. Suured tänud teile!
Viljar
01.09.2021
5/5
Tere! Suur tänu kontrolli ja professionaalsuse eest. Kasutan sel nädalal kindlasti teie teenust uuesti. 🙂 Lugupidamisega Roman
Roman
06.09..2021
5/5
Tere.Kõik oli arusaaadav. Antud autot siiski ei valinud.
Veiko
06.09.2021
5/5
Tere.Tänud Teile abi eest. Kogemus on positiivne. Aga konkreetse selle autod ei ole ostnud ja põhjuseks on mittu asja korraga. Üks asi, tänud Teile, see EGR'i koodiviga. Peale uurimist leidsin et konkreetne see mudle, kahe turboga on väga problemaatiline. Palju probleemi nendega mootoridega. Ja see EGR, ise ei ole automehaanik ja nendest ei tea palju, kuid leidsin, et selle EGR'iga remont võib tulla välja üsna kallis. Ma ei tea, kuidas auto oli kasutatud ja kas õli oli vahetatud regulaarselt ja millal ilmus see EGR'i koodiviga.Ja siit tuleb üks soovitus, mis võiks aidata inimestele teha parima otsust või et oleksid teadlikud, kui milliste probleemidega nemad saavad kokku puutuda valitud autoga ja kui palju umbes võib tulla remont. Plus lisaks, kui inimene ostab kasutatud auto, millel, aga antud juhul, kui ma ei eksi, Volkswagen Multivan - sellel oli puudu hooldusraamat - ehk ei ole teada mis oli tehtud ja millal. Ja kasutatud autodel, peale ostu olemas nimekiri, mis võiks kohe peale ostu ära teha. Näiteks, selle Volkswagen Multivaniga, kuna hooldusraamat tegemata, siis võiks siia lisada (aga enne teha kontroll) kas hammasrihm vahetatud või mitte ja kui on age peaaegu käes, siis see läheb todo listi. Vahetada õlisid (kui õli ei ole värske), piduriklotsid jne...Lühidalt: mis on problemaatilised kohad valitud autol soovitatav tööde nimekiri, mida võiks teha kohe peale ostu vaadates hooldusraamatuSee oleks supper. siis pole vaja ostjal väljaotsida lisainfod.Tulevikus arvan et kasutan Teie teenust veelkord. Tänud Teile.
Priit
01.09.2021
5/5
Automaakleri teenusega jäin väga rahule.Ise elan Tallinnast kaugel ja võimalust auto kontrollimisega tegeleda ei ole.Kahe tööpäeva jooksul tehti auto kontroll ja sain hindamisakti koos sõiduki seisukorra raportiga e-mailile.Sõidan oma diisel Subaru Foresteriga 2013 a.juba kuu aega .Paar viga mis automaakler leidis olen selle ajaga kõrvaldanud ja sõidan rõõmsalt edasi
Aigar
11.09.2021
5/5
Tere,Tahtsin öelda, et saime kaubale! Müüja oli ka Teie teenusega väga rahul, ja ka mina ise! Super!Tänud,Stanislav
Stanislav
14.09.2021
5/5
Suurepärane, super teenus! Jõudu ja kohtumiseni tulevikus 🙂
Karl-Kristopher
18.10.2021
5/5
Tere! Tänan Teid kiire lahenduse, vastuse ja heade soovide eest!
Karmen
19.10.2021
5/5
kontrolli tulemused olid arusaadavad ja kontroll väga põhjalik, oleme väga rahul ja see viis ka teginguni automüüjaga, parem maksta 100 euri, kui pärast võibolla pool auto müügihinnast remondile.. aitäh veelkord.
Raul
17.11.2021
5/5
Tere!Mulle väga meeldis teie teenus, see on hädavajalik kasutatud autode soetamisel.Minul on planeeritud tänaseks kõnealuse auto ülevaatus ning suuretõenäosusega läheb diiliks.Sellist teenusest olen aastaid puudust tundub, ilmselt olete leidnud oma koha turul.
Joonas
02.12.2021
5/5
Sain hiljuti load, olen odava kuid kvaliteetse auto otsingute. Automaakler aitab väga hästi hädast välja. Isegi odavama paketi puhul antakse selge ja põhjalik kirjeldus autost, millekäigus antakse ka teada igasugustest pisivigadest mida ise võibolla ei märkaks isegi autot kasutades.
Artur
10.12.2021
5/5
Tere!Tänan kirja eest!Kontrolliga olen rahul. Tulemused selged ja adekvaatsed, samuti arusaadavad. Kontrollija tore ja sõbralik, kes selgitas mõningad arusaamatumad asjad üle.Siiani teine auto, mida kontrollinud olen Automaakleri kaudu ning mõlema tulemusega rahul olnud.
Brett
24.03.2022
5/5
Проверили большое количество авто, но в итоге не нашли вариант в хорошем состоянии, либо его скупали быстрее, чем заявку обрабатывали. Около 2 месяцев проводились поиски. В итоге последний вариант так же не подошел по состоянию. Со своей стороны хочу оценить бесплатные консультации по авто, приятное общение и профессионализм. Благодарю компанию за такое интересное событие. В целом, без них, я бы уже пол месяца был в сервисе из-за импульсивной покупки.
Andrian
20.04.2022
5/5
Tere,
Mina Teie teenusega väga rahul olen.
Esiteks juba Teie kirjade positiivne ja optimistlik toon oli tore, kuigi ehk mõne jaoks see liiga optimistlik/positiivne on, põhjamaisele rahvale ebatüüpiline 😊
Teiseks teenus kiirelt osutatud sai, mis samuti tore. Kolmandaks oli kokkuvõte/info ülevaatlik ja põhjalik.
Täienduste osas soovitaksin ehk mõelda mingile täiendavale paketile, mis kallim ja võibolla mõnda täiendavat teenust/infot pakub – näiteks minu soovitud auto kohta kirjutasite, et tasub teha sillastend vms, aga mulle kui autokaugele inimesele ei pruugi see palju miskit öelda s.t. kas selle probleemi taustal võib olla miskit pahapaha või pole (reeglina) hullu miskit. Sealt edasi võib ehk pakkuda kohe täiendavat infot, valikuid – näiteks uurida müüjalt infot (nagu tegitegi kui Teie arvamust küsisin), pakkuda teenuse tellijale, et tehakse ka sillastend ära, aga see siis ehk miskit lisaks maksab või mingi superkalli paketi puhul sisaldub hinnas vms. Selliseid, kes valmis rohkem maksma, et oma aega ja närve kokku hoidma, eriti kallimate autode puhul, vast leidub ja neile taolised lisateenused võiks abiks olla.
Lõpliku raporti juures oli kommentaariks, et kuigi Te 100 asja läbi kontrollisite, siis kommentaari iga asja kohta eraldi ei edasta vaid pigem vaid leitud vigade kohta – oletan, et lõplikus raportis võiks siiski olla ka nimekiri asjadest mida uuriti isegi kui seal taga pole kommentaari kas ja mis viga leiti – see annab ehk lõpliku raportina parema ülevaate ja Teie jaoks vast ainult copy-paste mure on, kuid teenuse tellija jaoks oleks kogu info ühes kohas – mida uuriti, mida leiti, mida soovitati. Võibolla oli 100 asja välja toodud ka lõplikus raportis, aga ma lihtsalt ei märganud.
Rohkem ei oska midagi öelda. Ülalolevat palun konstruktiivse kriitikana võtta eesmärgiga abiks olla. Juhul kui Teie teenus allapoole arvestust ja lootusetult kehvakene oleks olnud, siis ma ei oleks viitsinud nii pikalt kirjutada, sest Te niiehknaa oleks varsti pillid kotti pannud ja minu üksik kommentaar ei päästaks miskit 😊
Ingmar
24.04.2022
5/5
Tere,
Suur tänu põhjaliku ostueelse kontrolli eest! Olen rahul teie poolt koostatud aruandega ja auto ülevaatusega. Saan öelda enda poolt seda, et kui tolle auto ajalugu ma poleks üldse saanud, siis ma poleks teid palganud seda vaatama. Olin ka ise loobumas, aga leidsin ajaloo vin-info kaudu, lisasin teile manusesse, vbl pakub huvi. Peale aruande tulemustega tutvumist kaalusin veel autot, kuna tõesti sisu on korralik, kuid põhiliselt lekke või lekete tõttu otsustan siiski loobuda. Hooldusajaloo osas on ka puudujääk viimase 2,5 aasta kohta, samas läbisõitu on tekkinud selle ajaga üle 30000 km (kui veel lisaks pole midagi maha keritud). Samuti roolisüsteemi probleem jm väiksemad vead tekitaks ostujärgselt palju kulusid. Igal juhul tänan teid veelkord ja jätkan otsinguid, proovin olla tähelepanelik ja tõenäoliselt palkan teid vajadusel veel. Mainin ära, et müüja üritas teie teenust maha teha kui talle mainisin, et teid palkasin. See näitab, et teete oma tööd hästi, see andis mulle tegelikult kindlust juurde. Igal juhul edu teile!
Olger
11.05.2022
5/5
Tere,
Jaa selle Tartu Caddy-ga põhimõtteliselt kõik arusaadav, pildid defektidest oli hea ülevaade mida müüja üldjuhul esile ei too. Veakoodid paistsid olevat Webastoga seotud ja see mootori tiksumine ja valjem müra võib olla põhjustatud alates vanast või vähesest õlist kuni hüdrotõukurite või mootori üldise kulumiseni aga see nõuaks juba põhjalikumat mootori diagnostikat ja eks korralik hooldus koos rihma- ja vedelikevahetusega on kasutatud autol nagunii vajalik peale ostu. Üllatusena tuli ülevaatuse puudumine aga sellel teemal ma räägin müüjaga juhul kui autot vaatama lähen. Igathes mina olen teie teenusega väga rahul ja kindlasti kasutan ka edaspidi, ise Hiiumaalt Tartusse sõites ja seal auto müüjalt kellegi juurde diagnostikasse viies, oleks mul kulud kordades suuremad +kaotatud tööpäev. Minu poolt tänusõnad!
Tõnis
13.05.2022
5/5
Tere,
kasutan Teie teenust juba teist korda, mis näitab, et teete oma tööd hästi minu jaoks. Töö kiire ja korralik nagu öeldakse 🙂 See on väga hea, et kõik kriimud välja toodud sai. Ise kohapeal mõnda nägin, aga tolmu katte alt tõesti kõike ei näinud. Õnneks on see poleerimisega parandatav. Igaljuhul minu poolt ainult kõrged hinded ja kindlasti soovitan tuttavatele Teid.
Angela
16.06.2022
5/5
Teiega oli erakordselt tore ja asjalik suhelda. Esmane tagasiside tuli väga kiiresti - samal päeval. Oli väga mugav, et hindaja tuli koju ( ja sealjuures väljaspoole Tallinna) sõidukit üle vaatama Olen väga tänulik Markole, kes aitas mind minu autoprobleemi lahendamisel, ta on väga professionaalne, sõbralik, meeldiva ja probleemi lahendamisele orienteeritud suhtlemisstiiliga. Sain lahenduse, millega olen väga rahul Tänan ja soovin siiralt edu! Katrin
Katrin
01.08.2022
5/5
Kontrolli tulemustega jäin väga rahule. Soovitan, kui endal pole aega vaatamas käia või elad Tallinnast kaugemal.
Oliver
23.11.2022
5/5
Tere. Suured tänud, kõik oli piisavalt selge ja põhjalik. Kasutasin Teie teenust esimest korda ja olen igati rahul Teie põhjalikusega, tulevikus kasutan jälle Teie teenust ning soovitan ka tuttavatele !! Veel kord Tänud !
Tiit R.
06.06.2023
5/5
Tere!Tänud küsimast, kõik korras, kõik selge.Väga mugav teenus, kuna endal esiteks pole nii palju teadmist, teiseks aega, et teisel pool Eestit auto vaatamise eesmärgil käia.See on kolmas või neljas kord kui meie perekond kasutab teie teenust.Antud auto on minu isa jaoks, kes hiljuti sai pensionääriks. Nädalavahetusel läheme auto järgi.Tervitades, Igor
Igor
07.06.2023
5/5
TereTänan info ja raporti eest! See oli abiks otsuse langetamisel 🙂Osutate minusugustele väga head teenust!
Daisi
15.06.2023
5/5
Tere. Olen teenusega väga rahul,otsustanud veel ei ole, on ka teisi valikuid ning ka uus hindamine teisele autole tellitud. Muidu kõik meeldis, ainult paar pilti olid natuke udused, ei saanud päris täpselt aru. Tänud Aare
Aare
15.08.2023
5/5
Tere Automaakleri meeskond!Ma tahaks saada teile tagasiside.Kõik tulemused olid arusaadavad ja ma olen väga rõõm, et tellisin selline eelmine ostukontroll.Esitejaks minu aeg oli säästetud. Ma elan Tallinnas ja mul ei olnud vaja oli teise linnas minema ja ülevaadata auto. Teiseks mulle ei olnud vaja oli otsima autoteeninduse ja tehnoülevaatusepunkti. See ka säästid mu aega. Kolmaks Automaakler oli objektiivne ja tegi oma töö väga hästi. Ta leidis väga olulisi probleeme autos, mida ma tahtsin osta. Jalõpuks sellel teenusel on palju rohkem eeliseid.Selle autoga oli mõned probleeme, mis julgustasid mind see auto mitte ostma. 1. Tagaluugi elektriline ei tööta. 2. Tagasilla reduktori ja keskdiferentsiaali korpuste piirjoone all on õlitilk. 3. Müüja vahetab ainult tagapiduriklotsid, aga põhimõtlisel on vaja vahetada esipidurikettad ja kõik piduriklotsid. 4. Esiuksed on ülevärvitud. 5. Viimane autohooldus oli tehtud 4 aastat tagasi.Sellepärast ma ei mõtle, et see auto sobib mulle. Aga teil on rohkem kogemusi ja ma tahaks küsida teid, kas minu otsus on objektiivne või mitte? Lihtsalt te näete koguaeg erinevad autot. Ja saate mulle rohkem öelda kas see auto on hea, või parem kui ma proovin leidma auto, millises ei ole nii palju probleeme.P. S. Minu eesti keel ei ole hea, sellepärast ma loodan, et te saate midagi arusaada.
Aleksandr
05.09.2023
5/5

Jäta oma tagasiside