Kliendid meist | Automaakler.ee

Kliendid meist

Mina pöördusin Automaakleri meeskonna poole, sest vajasin kiirelt autot. Ennem töötasin Tallinnas, kuid uus töökoht asub Lääne-Virumaal. Mul on küll mõned sõbrad ja tuttavad, kes autodest piisavalt palju teavad, kuid loomulikult ei olnud neil vajalikul hetkel piisavalt aega.Juba mitmendat kuud oman ma universaalkerega autot Audi A4 ning siiamaani olen väga rahul.
Merili
06.11.2020
5/5
Kokkuvõttes, mis kasu sain mina Automaakleri teenustest? Esiteks võitsin ajaliselt tohutult palju, teiseks olen ma kindel, et ma ei jää oma uue autoga tee peale, samuti sai kogu protsess läbitud väga meeldivas ja sõbralikus seltskonnas. Kindlasti soovitan kõikidele Automaakleri teenust, kes ise ei puutu autodega igapäevaselt kokku.
Kristjan
28.10.2020
5/5
Tüübid tegelevad igapäevaselt autode ostmisega ning ilmselgelt on neil seega rohkem kogemusi selles vallas kui minul. Ei ühtki negatiivset märkust kogu protsessi vältel. Kõigele lisaks aitasid tüübid hankida autole ka veljed ja rehvid talveks. Ostsin juba teise auto Automaakleri abiga, esimesega sõitsin 6 aastat.
Indrek
12.10.2020
5/5
Kui auto oli välja valitud, hakkasid automaaklerid hinda kauplema ning lasid autole teha kohustusliku hoolduse. Lõppkokkuvõte oli see, et kui arvestada seda tasu mis maksin Automaakleri’le olin ikka kasumis võrreldes sellega kui oleks sama auto ise edasimüüjalt ostnud.Mina olen teenusega väga rahul, ning võin julgelt soovitada kõikidele kes plaanivad autoostu.
Ardi
22.09.2020
5/5
Automaaklerid tegid taustauuringud ise ära ja väljavalitud kolme auto proovisõitudel käisin ise kaasas. Lõpliku valikuga olen väga rahul. Auto vastab täpselt minu ootustele ja vajadustele ning sellega ei ole mingisuguseid jamasi olnud.
Kristjan
02.09.2020
5/5
Ma ei tea autodest palju ja kui mul tekkis soov autot osta, siis ma teadsin vaid sobivat hinnaklassi ja seda, et soovin osta automaatkastiga autot. Poisid aitasid välja selgitada, milline auto mulle sobiks ja seletasid selle mulle ka asjatundlikult lahti. Kui mitu erinevat varianti oli välja otsitud võtsid nad mind kaasa proovisõite tegema. Tänu neile sain endale väga hea ja mugava auto, millel olen siiamaani lasknud vaid õli vahetada ning remondimehi ma tülitama pidanud ei ole.
Grete Martha
22.08.2020
5/5
Sain teada Automaakler.ee kohta portaali Auto24 kaudu ning tundsin kohe, et selline teenus on mõeldud just mulle. Soovisin osta autot, kuid ei tea autoostust midagi ja ei olnud võimalik ka kedagi kaasa võtta. Nüüd olen Toyota Corolla omanik. Autoostu peale kulus kokku üks tund aega ja ostu vormistamisel oli Automaakleri meeskond igati abiks .
Jüri
16.08.2020
5/5
Teenusega olen väga rahul ning olete mu usalduse igati välja teeninud. Kindlasti julgen teid edaspidi ka oma tuttavatele soovitada. Teie teenuse hind oli juba algselt väga soodne, arvestates palju kõik viimasel ajal maksab. Igatahes tänuväärt teenus ja vägagi mõistliku hinna eest. Jätkake samas vaimus ning palju kliente teile!
Randar
06.07.2020
5/5
Ma tänan sind ja sinu meeskond. Te olete aidanud mulle väga. Olen teie teenustega väga rahul. Kui tuleb veel soov mingit autot kontrollida siis kindlasti võtan sinuga ühendust. Parimate Soovidega, Dima
Dimitri
02.07.2020
5/5
Tuli plaan soetada omale esimene auto. Kuna mul oli asjaga väga kiire (3-4päeva) ja ma autodest ise midagi ei tea, siis üks tuttav soovitas mulle seda Automaakleri teenust, millest ma ka varem midagi kuulnud polnud. Nad tegid super tööd ja teenuse hind oli soodne sellise töö kohta. Olen väga rahul oma ostuga, kuna nad suutsid mulle välja otsida täpselt selle mida ma soovisin ja nii lühikese ajaga. Suureks plussiks mulle edaspidi on see,et ma saan neilt alati head nõu mida, kuna ja kus ma tegema peaksin.Julgen soovitada kõigile. Palju edu Teile !!
Sigrit
27.06.2020
5/5
Väga kiire vastus! Toodi kõik plussid ja miinused välja. Soovitan väga!
Mirjam
20.01.2018
5/5
Väga super töö, kiitus!
Reili
11.09.2020
5/5
Teenusega väga rahul! Mugav, kiire, lihtne. Soovitan!
Egle
30.11.2020
5/5
Ostsin oma kolmanda auto läbi automaakleri. Jätkuvalt ülimugav ja väga põhjalik. Arvestades, et esimese auto soetasin 2013 siis ka teenus on teinud läbi meeletu arengu. Väga meeldib uus raport koos piltide ja vanade müügikuulutustega. Edu kutid!
Andrus
11.10.2020
5/5
Automaakleri meeskond on mind aidanud juba kahe auto ostul. Esimesel korral, otsisin endale uut hobiautot, sobiv isend asus Tartus ja mina Tallinnas. Kuidagi ei leidnud aega, et sõita Tartusse ja siis seal avastada, et auto pole pooltki nii hea kui kuulutuses kirjas ja omanik telefonis kiidab. Otsustasin võtta ühendust automaakleriga, poisid vaatasid auto korralikult üle ja saatsid mulle juba järgneval päeval väga põhjaliku kokkuvõtte auto tegelikust seisukorrast. Ja oh üllatust, oleksingi sõitnud sinna Tartusse täiesti tühja oma aega ja närve kulutama. Tunne on, et lähima aasta jooksul peaks uuesti neilt abi minema paluma. Super töö!!!
Ken-Marko
31.01.2021
5/5
Tagasiside: Olen kasutanud automaakleri teenust kaks korda ja pole pidanud kummalgi korral pettuma. Mõlemad autod, olgugi, et kasutatud ja pigem vana väljalaskeaastaga, teenisid mind mitmeid häid aastaid ja leidsid tagatipuks ka uued omanikud väga korralikus seisundis. Arvestades, et ma autodest suurt midagi ei jaga, siis oli antud teenus minu jaoks ideaalne, kuna valiti välja sobivad masinad, sain anda oma hinnangu, millised enim sümpatiseerivad ning kõige tipuks kaubeldi veel hinnast alla ka. Mis samuti tähtis, kogu protsess toimus väga kiirelt ja sõbralikus õhkonnas. Soovitan soojalt!
Siim
03.02.2021
5/5
Super kiire tegutsemine! Kui ise autodest väga palju ei tea siis on hea kui targemad inimesed autod üle vaatavad. Minu kogemus väga positiivne. Auto töötab siiamaani nii nagu lubatud!
Illimar
03.02.2021
5/5
Väga mugav oli saata automaakler Tartus huvipakkuvat BMW-d üle vaatama ja ise samal ajal Tallinnas kontoris oma tööd teha!
Marten
01.02.2021
5/5
Suur aitäh, teile olulise info ja andmete eest! Tõsiselt mugav ja praktiline lahendus, mis säästis aega ja vältis hilisemaid probleeme sõiduki ostul. Seekord sõiduk valituks ei osutu. Suur aitäh, veelkord! Edu ja vajadusel kasutan taas teie abi.
Paul
19.03.2021
5/5
tahtsin tänada ka, sain väga täpse ja hea ülevaate auto seisukorrast, niiet suurimad tänud ja teete head tööd, igati raha väärt! 👍 tänu teie teenusele sain täpse ylevaate koigest mis vaja korda teha
Ain
08.04.2021
5/5
Tänud asjaliku ülevaate eest. Olen teenusega väga rahul. Minu meelest suurepärane võimalus saada müügilolevast autost parem ülevaade, kui huvipakkuv isend jääb enda marsruudist kaugele. Samuti on teenuse hind pigem soodne, sest omal kuluks teise Eesti otsa sõiduks sisuliselt terve päev ning eks oma aeg koos otseste kuludega teeb ka korraliku summa kokku. Igatahes julgen kõigile soovitada.
Rein
27.05.2021
5/5
Great service and support, easy communication. I would suggest this company for any car pre-purchase check especially if you are located abroad and are not able to do it by yourself like now when Covid-19 is around.
Aigars
13.05.2021
5/5
Mina olen olnud siiani Teie poolt pakutava teenusega rahul . Hind võiks olla natuke soodsam kuna ma olen Teie teenust kasutanud umbes viis korda . Mulle väga meeldib see kui diagnostika käigus leitakse mõni veakood , siis lisate peale selle koodi ka selle tähenduse . Ei pea hakkama ise seda otsima .
Rivo
27.07.2021
5/5
Autoostuga seoses on nii palju helistamist ja tegemist olnud, et unustasin kirjutada teile SUURE AITÄHI! Teenus oli kiire ja mugav nii minu kui ka kindlasti müüja jaoks. Meeldis see, et järjekord ei olnud liialt pikk, reageerisite ruttu, organiseerisite minu eest ning müüjagi ei pidanud ise kuhugi kohale minema autoga. Paar pisikest märkust teeksin küll. Pildid oleksid võinud olla pisut kvaliteetsemad. Olid veidi udused. Teiseks leidus veidi kirjavigu. Olen nende suhtes väga tähelepanelik ja võibolla seepärast ei ole see viga nii oluline ka. Olete siiski oma ala eksperdid. Jõudu ja jaksu teile edaspidiseks!
Heidi Carolina
26.07.2021
5/5
Kõik on arusaadav ja teenusega rahul muidu. Aga autot pole veel saanud. 😀
Jörgen
14.08.2021
5/5
Kõik on super! Teie teenusega väga rahul!!! Parimatega Toomas.
Toomas
14.08.2021
5/5
Sai auto ära ostetud. Suured tänud teile.Peeter.
Peeter
15.08.2021
5/5
Tere,Tänan väga teenus oli arusaadav ja kõik selge. Ostsin selle auto ära ka.tervitadesAndrus
Andrus
16.08.2021
5/5
Tervist.Minu jaoks oli infot piisavalt, sama auto ostsin.
Jaanis
17.08.2021
5/5
Tere!Kõik oli hea! Läheb ostuks. Olen Teie teenust ennegi kasutanud ja samuti käisite kunagi ka ostja tellimisel minu autot üle vaatamas. Kiidan igati sellist teenust ja kasutan ka tulevikus.Tänan!
Andro
19.08.2021
5/5
Päevast!On hea meel, et kasutasin Teie teenust mis minu meelest väga kasulik, neutraalne, mugav, kiire ja ei jäta palju ruumi kahtlusteks/kõhklusteks. Aitas kenasti esimesest eufooriast üle saada ning tõusis tulevikus soetatava masina tehnilise seisukorra soov. Ka müüjale mõjub hangitud info harivalt, kainestavalt õiglase hinna kujundamisel. Samuti pani ka ideed lendama kuidas saab veel parem olla, saatsin edasi Teie arendustiimile. Võiks rohkem neid sotasi ja ihaldatud masinaid olla.
Martin
21.08.2021
5/5
Tere. Kõik on selge! Ka auto ostetud vahepeal.Lugupidamusega, Aare
Aare
23.08.2021
5/5
TereAbiks oli kindlasti. Eeskätt kuna inimesed kes igapäevaselt tegelevad autodega ja omavad sellealast kogemust, andsid oma hinnangu. Ülevaatus tundus mulle põhjalik ja sain uut infot. Eks oleks aidanud loomulikult ka avarii iseloom (kuigi tuli ka välja ja sai kinnitust nii eelmise omaniku kui Teie leitu poolt). Samuti oleks abi kui välisriigist saaks ka infot, kuid siiski saan ka aru, et see ei ole alati võimalik. Kindlust andis Teiepoolne proovisõit ja põhjalikum ülevaatus. Samuti turuhinna pakkumine. Raport tuli kiirelt ja sain aru, et toimus ka eelmisele omanikule mugavalt. Tänud ArturTereAbiks oli kindlasti. Eeskätt kuna inimesed kes igapäevaselt tegelevad autodega ja omavad sellealast kogemust, andsid oma hinnangu. Ülevaatus tundus mulle põhjalik ja sain uut infot. Eks oleks aidanud loomulikult ka avarii iseloom (kuigi tuli ka välja ja sai kinnitust nii eelmise omaniku kui Teie leitu poolt). Samuti oleks abi kui välisriigist saaks ka infot, kuid siiski saan ka aru, et see ei ole alati võimalik. Kindlust andis Teiepoolne proovisõit ja põhjalikum ülevaatus. Samuti turuhinna pakkumine. Raport tuli kiirelt ja sain aru, et toimus ka eelmisele omanikule mugavalt. Tänud Artur
Artur
24.08.2021
5/5
Tere, Üldiselt oli üsna põhjalik ülevaatus. Mõningad kahtlused üle värvitud detailide kohta siiski tekkisid. Selle kohta sain ka meili teel vastused. Siiani olen autoga väga rahul ja kindlasti soovitan teistelegi ostueelset kontrolli. Parimat, Raivo
Raivo
25.08.2021
5/5
Tere,Teie poolt teostatud kontroll oli täielikult arusaadav, lisaküsimusi ei tekkinud - selle alusel läksin autot ka oma silmaga vaatama ja käega katsuma ning jõudsime kiirelt eduka tehinguni.Minupoolsed tänud hea töö eest, ei pidanud milleski pettuma ning soovitan teenust ka sõbrale, kui peaks leiduma antud nõu vajav sõber.Parimat, Ats
Ats
27.2021
5/5
Tere, kõik oli hästi põhjalik ja arusaadav, ma jäin väga rahule. Ja ostsin auto ära :). Suur tänu teile, kindlasti soovitan sõpradele ka.
Leelo
28.08.2021
5/5
Tervist!Kõik tip top ja tegi mu elu oluliselt lihtsamaks ning kontrollitud auto sai ära ostetud ja olen väga rahul sellega. Reklaamige oma teenust julgemalt, ma polnud sellest midagi enne kuulnud. Mõtlesin juba, et pean mitu korda Tallinna vahet sõeluma, aga siis töökaaslane mainis teie teenust. Ülimalt mugav ja tundub ka usaldusväärne, seega ainult kiidusõnad.Kõike parimat! Tõnu
Tõnu
29.08.2021
5/5
Tere!Jäin teenusega rahule ning tänu ostukontrollile ka endale uue sõiduauto. Töö oli minu hinnangul põhjalik ning korralik. Ainuke, mida muudaks, oli pikk ootaeg kontrolli teostamisel.
Anastasia
30.08.2021
5/5
TereKõik ilus Autot ei ostnud aga info oli hea Tulevikus kasutan jälle kui vaja peaks minema
Peeter
30.08..2021
5/5
Tere,Teenus oli väga hea ja kiire ning aitas autoostule kaasa. Lisaks oli aruanne hea ja põhjalik ning andis piisavalt hea ülevaate hetke seisukorra osas. Suured tänud teile!
Viljar
01.09.2021
5/5
Tere! Suur tänu kontrolli ja professionaalsuse eest. Kasutan sel nädalal kindlasti teie teenust uuesti. 🙂 Lugupidamisega Roman
Roman
06.09..2021
5/5
Tere.Kõik oli arusaaadav. Antud autot siiski ei valinud.
Veiko
06.09.2021
5/5
Tere.Tänud Teile abi eest. Kogemus on positiivne. Aga konkreetse selle autod ei ole ostnud ja põhjuseks on mittu asja korraga. Üks asi, tänud Teile, see EGR'i koodiviga. Peale uurimist leidsin et konkreetne see mudle, kahe turboga on väga problemaatiline. Palju probleemi nendega mootoridega. Ja see EGR, ise ei ole automehaanik ja nendest ei tea palju, kuid leidsin, et selle EGR'iga remont võib tulla välja üsna kallis. Ma ei tea, kuidas auto oli kasutatud ja kas õli oli vahetatud regulaarselt ja millal ilmus see EGR'i koodiviga.Ja siit tuleb üks soovitus, mis võiks aidata inimestele teha parima otsust või et oleksid teadlikud, kui milliste probleemidega nemad saavad kokku puutuda valitud autoga ja kui palju umbes võib tulla remont. Plus lisaks, kui inimene ostab kasutatud auto, millel, aga antud juhul, kui ma ei eksi, Volkswagen Multivan - sellel oli puudu hooldusraamat - ehk ei ole teada mis oli tehtud ja millal. Ja kasutatud autodel, peale ostu olemas nimekiri, mis võiks kohe peale ostu ära teha. Näiteks, selle Volkswagen Multivaniga, kuna hooldusraamat tegemata, siis võiks siia lisada (aga enne teha kontroll) kas hammasrihm vahetatud või mitte ja kui on age peaaegu käes, siis see läheb todo listi. Vahetada õlisid (kui õli ei ole värske), piduriklotsid jne...Lühidalt: mis on problemaatilised kohad valitud autol soovitatav tööde nimekiri, mida võiks teha kohe peale ostu vaadates hooldusraamatuSee oleks supper. siis pole vaja ostjal väljaotsida lisainfod.Tulevikus arvan et kasutan Teie teenust veelkord. Tänud Teile.
Priit
01.09.2021
5/5
Automaakleri teenusega jäin väga rahule.Ise elan Tallinnast kaugel ja võimalust auto kontrollimisega tegeleda ei ole.Kahe tööpäeva jooksul tehti auto kontroll ja sain hindamisakti koos sõiduki seisukorra raportiga e-mailile.Sõidan oma diisel Subaru Foresteriga 2013 a.juba kuu aega .Paar viga mis automaakler leidis olen selle ajaga kõrvaldanud ja sõidan rõõmsalt edasi
Aigar
11.09.2021
5/5
Tere,Tahtsin öelda, et saime kaubale! Müüja oli ka Teie teenusega väga rahul, ja ka mina ise! Super!Tänud,Stanislav
Stanislav
14.09.2021
5/5
Suurepärane, super teenus! Jõudu ja kohtumiseni tulevikus 🙂
Karl-Kristopher
18.10.2021
5/5
Tere! Tänan Teid kiire lahenduse, vastuse ja heade soovide eest!
Karmen
19.10.2021
5/5
kontrolli tulemused olid arusaadavad ja kontroll väga põhjalik, oleme väga rahul ja see viis ka teginguni automüüjaga, parem maksta 100 euri, kui pärast võibolla pool auto müügihinnast remondile.. aitäh veelkord.
Raul
17.11.2021
5/5
Tere!Mulle väga meeldis teie teenus, see on hädavajalik kasutatud autode soetamisel.Minul on planeeritud tänaseks kõnealuse auto ülevaatus ning suuretõenäosusega läheb diiliks.Sellist teenusest olen aastaid puudust tundub, ilmselt olete leidnud oma koha turul.
Joonas
02.12.2021
5/5
Sain hiljuti load, olen odava kuid kvaliteetse auto otsingute. Automaakler aitab väga hästi hädast välja. Isegi odavama paketi puhul antakse selge ja põhjalik kirjeldus autost, millekäigus antakse ka teada igasugustest pisivigadest mida ise võibolla ei märkaks isegi autot kasutades.
Artur
10.12.2021
5/5

Jäta oma tagasiside