Kliendid meist

Mina pöördusin Automaakleri meeskonna poole, sest vajasin kiirelt autot. Ennem töötasin Tallinnas, kuid uus töökoht asub Lääne-Virumaal. Mul on küll mõned sõbrad ja tuttavad, kes autodest piisavalt palju teavad, kuid loomulikult ei olnud neil vajalikul hetkel piisavalt aega.Juba mitmendat kuud oman ma universaalkerega autot Audi A4 ning siiamaani olen väga rahul.
Merili
06.11.2020
5/5
Kokkuvõttes, mis kasu sain mina Automaakleri teenustest? Esiteks võitsin ajaliselt tohutult palju, teiseks olen ma kindel, et ma ei jää oma uue autoga tee peale, samuti sai kogu protsess läbitud väga meeldivas ja sõbralikus seltskonnas. Kindlasti soovitan kõikidele Automaakleri teenust, kes ise ei puutu autodega igapäevaselt kokku.
Kristjan
28.10.2020
5/5
Tüübid tegelevad igapäevaselt autode ostmisega ning ilmselgelt on neil seega rohkem kogemusi selles vallas kui minul. Ei ühtki negatiivset märkust kogu protsessi vältel. Kõigele lisaks aitasid tüübid hankida autole ka veljed ja rehvid talveks. Ostsin juba teise auto Automaakleri abiga, esimesega sõitsin 6 aastat.
Indrek
12.10.2020
5/5
Kui auto oli välja valitud, hakkasid automaaklerid hinda kauplema ning lasid autole teha kohustusliku hoolduse. Lõppkokkuvõte oli see, et kui arvestada seda tasu mis maksin Automaakleri’le olin ikka kasumis võrreldes sellega kui oleks sama auto ise edasimüüjalt ostnud.Mina olen teenusega väga rahul, ning võin julgelt soovitada kõikidele kes plaanivad autoostu.
Ardi
22.09.2020
5/5
Automaaklerid tegid taustauuringud ise ära ja väljavalitud kolme auto proovisõitudel käisin ise kaasas. Lõpliku valikuga olen väga rahul. Auto vastab täpselt minu ootustele ja vajadustele ning sellega ei ole mingisuguseid jamasi olnud.
Kristjan
02.09.2020
5/5
Ma ei tea autodest palju ja kui mul tekkis soov autot osta, siis ma teadsin vaid sobivat hinnaklassi ja seda, et soovin osta automaatkastiga autot. Poisid aitasid välja selgitada, milline auto mulle sobiks ja seletasid selle mulle ka asjatundlikult lahti. Kui mitu erinevat varianti oli välja otsitud võtsid nad mind kaasa proovisõite tegema. Tänu neile sain endale väga hea ja mugava auto, millel olen siiamaani lasknud vaid õli vahetada ning remondimehi ma tülitama pidanud ei ole.
Grete Martha
22.08.2020
5/5
Sain teada Automaakler.ee kohta portaali Auto24 kaudu ning tundsin kohe, et selline teenus on mõeldud just mulle. Soovisin osta autot, kuid ei tea autoostust midagi ja ei olnud võimalik ka kedagi kaasa võtta. Nüüd olen Toyota Corolla omanik. Autoostu peale kulus kokku üks tund aega ja ostu vormistamisel oli Automaakleri meeskond igati abiks .
Jüri
16.08.2020
5/5
Teenusega olen väga rahul ning olete mu usalduse igati välja teeninud. Kindlasti julgen teid edaspidi ka oma tuttavatele soovitada. Teie teenuse hind oli juba algselt väga soodne, arvestates palju kõik viimasel ajal maksab. Igatahes tänuväärt teenus ja vägagi mõistliku hinna eest. Jätkake samas vaimus ning palju kliente teile!
Randar
06.07.2020
5/5
Ma tänan sind ja sinu meeskond. Te olete aidanud mulle väga. Olen teie teenustega väga rahul. Kui tuleb veel soov mingit autot kontrollida siis kindlasti võtan sinuga ühendust. Parimate Soovidega, Dima
Dimitri
02.07.2020
5/5
Tuli plaan soetada omale esimene auto. Kuna mul oli asjaga väga kiire (3-4päeva) ja ma autodest ise midagi ei tea, siis üks tuttav soovitas mulle seda Automaakleri teenust, millest ma ka varem midagi kuulnud polnud. Nad tegid super tööd ja teenuse hind oli soodne sellise töö kohta. Olen väga rahul oma ostuga, kuna nad suutsid mulle välja otsida täpselt selle mida ma soovisin ja nii lühikese ajaga. Suureks plussiks mulle edaspidi on see,et ma saan neilt alati head nõu mida, kuna ja kus ma tegema peaksin.Julgen soovitada kõigile. Palju edu Teile !!
Sigrit
27.06.2020
5/5
Väga kiire vastus! Toodi kõik plussid ja miinused välja. Soovitan väga!
Mirjam
20.01.2018
5/5
Väga super töö, kiitus!
Reili
11.09.2020
5/5
Teenusega väga rahul! Mugav, kiire, lihtne. Soovitan!
Egle
30.11.2020
5/5
Ostsin oma kolmanda auto läbi automaakleri. Jätkuvalt ülimugav ja väga põhjalik. Arvestades, et esimese auto soetasin 2013 siis ka teenus on teinud läbi meeletu arengu. Väga meeldib uus raport koos piltide ja vanade müügikuulutustega. Edu kutid!
Andrus
11.10.2020
5/5
Automaakleri meeskond on mind aidanud juba kahe auto ostul. Esimesel korral, otsisin endale uut hobiautot, sobiv isend asus Tartus ja mina Tallinnas. Kuidagi ei leidnud aega, et sõita Tartusse ja siis seal avastada, et auto pole pooltki nii hea kui kuulutuses kirjas ja omanik telefonis kiidab. Otsustasin võtta ühendust automaakleriga, poisid vaatasid auto korralikult üle ja saatsid mulle juba järgneval päeval väga põhjaliku kokkuvõtte auto tegelikust seisukorrast. Ja oh üllatust, oleksingi sõitnud sinna Tartusse täiesti tühja oma aega ja närve kulutama. Tunne on, et lähima aasta jooksul peaks uuesti neilt abi minema paluma. Super töö!!!
Ken-Marko
31.01.2021
5/5
Tagasiside: Olen kasutanud automaakleri teenust kaks korda ja pole pidanud kummalgi korral pettuma. Mõlemad autod, olgugi, et kasutatud ja pigem vana väljalaskeaastaga, teenisid mind mitmeid häid aastaid ja leidsid tagatipuks ka uued omanikud väga korralikus seisundis. Arvestades, et ma autodest suurt midagi ei jaga, siis oli antud teenus minu jaoks ideaalne, kuna valiti välja sobivad masinad, sain anda oma hinnangu, millised enim sümpatiseerivad ning kõige tipuks kaubeldi veel hinnast alla ka. Mis samuti tähtis, kogu protsess toimus väga kiirelt ja sõbralikus õhkonnas. Soovitan soojalt!
Siim
03.02.2021
5/5
Super kiire tegutsemine! Kui ise autodest väga palju ei tea siis on hea kui targemad inimesed autod üle vaatavad. Minu kogemus väga positiivne. Auto töötab siiamaani nii nagu lubatud!
Illimar
03.02.2021
5/5
Väga mugav oli saata automaakler Tartus huvipakkuvat BMW-d üle vaatama ja ise samal ajal Tallinnas kontoris oma tööd teha!
Marten
01.02.2021
5/5
Suur aitäh, teile olulise info ja andmete eest! Tõsiselt mugav ja praktiline lahendus, mis säästis aega ja vältis hilisemaid probleeme sõiduki ostul. Seekord sõiduk valituks ei osutu. Suur aitäh, veelkord! Edu ja vajadusel kasutan taas teie abi.
Paul
19.03.2021
5/5
tahtsin tänada ka, sain väga täpse ja hea ülevaate auto seisukorrast, niiet suurimad tänud ja teete head tööd, igati raha väärt! 👍 tänu teie teenusele sain täpse ylevaate koigest mis vaja korda teha
Ain
08.04.2021
5/5
Tänud asjaliku ülevaate eest. Olen teenusega väga rahul. Minu meelest suurepärane võimalus saada müügilolevast autost parem ülevaade, kui huvipakkuv isend jääb enda marsruudist kaugele. Samuti on teenuse hind pigem soodne, sest omal kuluks teise Eesti otsa sõiduks sisuliselt terve päev ning eks oma aeg koos otseste kuludega teeb ka korraliku summa kokku. Igatahes julgen kõigile soovitada.
Rein
27.05.2021
5/5
Great service and support, easy communication. I would suggest this company for any car pre-purchase check especially if you are located abroad and are not able to do it by yourself like now when Covid-19 is around.
Aigars
13.05.2021
5/5

Jäta oma tagasiside