Kuidas osta kasutatud autot internetist? | Automaakler.ee

Kuidas osta kasutatud autot internetist?

Automaakler.ee kõige uuem koostööpartner on MTÜ Terve Eesti eest. Mittetulundusühingu eesmärgiks on arendada inimeste oskuseid ja teadmisi turvaliseks, tervislikuks ja sisukaks eluks vajalike tegevuste osas.

Vaata nende poolt valmistanud videomaterjali “kuidas osta autot interentist?”

MTÜ Terve Eesti eest
Pressiinfo, 04.11.2014

Terveks eluks vajalik

Eesti rahva autokool annab tasuta õpetust

Mittetulundusliku rahvakoolitusprogrammi “Terveks Eluks Vajalik” sarjas on valminud 25 talvist autoteemat käsitlevat õpetliku ja informatiivse sisuga lühifilmi. Videoõppeprogrammi “Eesti rahva autokool (talv)” filmide eesmärk on arendada inimeste teadmisi autoga seonduvast ning praktilisi oskusi mootorsõiduki juhtimisel talvistes oludes.

Eesti rahva autokooli eestvedaja ja sõidukoolitaja Margus Murakas selgitab, et talvise autosõiduga seonduvaid teemasid on palju ja autokooli videoõppeprogrammi igas episoodis räägitaksegi ühest kindlast teemast põhjalikumalt. Lühifilmide eesmärk on anda inimestele teavet ja praktlisi soovitusi selle kohta, kuidas talvistes oludes oma sõidukiga toimetada ning osaleda autojuhina liikluses turvaliselt. Filmid talletatakse nii autokooli kui partnerite veebilehtedele ja sotsiaalmeediakanalitesse aastateks, mis tähendab, et neid on võimalik kasutada mis tahes ajal.

“Eesti rahva talvise autokooli rahvaliku õppeprogrammi teostuse juures on tähelepanuväärne see, et auto- ja tehnikavaldkonna ettevõtted, kes tegutsevad igapäevaselt konkurentidena, on pannud seljad kokku ja loonud ühise projekti, selleks riigilt ja fondidest abi küsimata. See näitab Eesti tublide ettevõtjate vastutustundlikkust”, lisas projekti tehnilist poolt vedav Auris Rätsep.

Programmi “Eesti rahva autokool (talv)” koostööpartnerid on Auto24.ee, Alexela, Eesti Rehviliit, Autoekspert, Carglass, Carstop, Opel, Krown, Amserv, minuraha.ee, IIZI Kindlustusmaakler, Ravolar, Autolammutuste Liit, OÜ Autosõit, Auto24Ring, Hydroscand, Tallinna Kiirabi, Prorehv, Sportland, Automaakler.ee, EVG Print, ICON Print&Light, Mermalen, Baysun, Glikman, Alvin & Partnerid, Netiarve.ee, Tarbija24.ee, Altia Eesti, MTÜ Liikluskasvatuse Ühendus, Secret Service.

Kahe aasta jooksul salvestatud õppematerjal on toodetud eesti, vene ja inglise keeles.

Tutvu tasuta videoõppeprogrammiga mittetulundusühingu veebilehel autokool.tervekseluksvajalik.ee

QR

Tunned huvi ostueelse kontrolli vastu?