Kuidas töötab Automaakler? | Automaakler.ee

Kuidas töötab Automaakler?

Automaakleri loomise idee seisnes selles, et inimesed saaksid võimalikult turvaliselt kasutatud autosid osta. Eesti turg on täis petiseid ja sulisid, kes müüvad inimestele jama ja tüssavad neid. Kahjuks on ka meie töös raskusi. Meie suurimaks mureks on oma teenuste sisu edastamine tarbijale.

Inimesed küsivad meilt tihti kolme asja:

1) Kas me impordime Euroopast autosid?
2) Kas me müüme autosid?
3) Kas me remondime autosid?

Vastus kõigile küsimustele on: „ei me ei tee neid asju“. Eestisse imporditakse juba piisavalt väga korralikke autosid ja on olemas firmad, kes ainult sellega professionaalsel tasemel tegelevad ja neid autosid Eestis müüvad. Samuti ei tegele me autode müügiga, sest ostu ja müüki korraga erapooletult pakkuda ei saa. Remonditöökodade osas on meil hulk häid koostööpartnereid ja saame kõik mured nende kaudu lahendatud (täiendavad diagnostikad, vastused mõnele eriti spetsiifilisele küsimusele jne). Kui kliendi poolt ostetud autol on vaja teha hooldus või mõne detaili vahetus, siis loomulikult me saame selle ära korraldada.
Osad automüüjad kindlasti jäävadki oma ebaausat äri ajama, kuid me oleme olemas selleks, et meie kliendid ei oleks need inimesed, keda nad petavad. Meie jaoks on oluline, et meie klient saaks endale korraliku ja tema vajadustega sobiva auto ja et tehing oleks läbipaistev ja aus.
Loe teenuste kohta täpsemaid kirjeldusi siit: https://automaakler.ee//teenused/

Tunned huvi ostueelse kontrolli vastu?