Plaanid autot osta nädalavahetusel? | Automaakler.ee

Plaanid autot osta nädalavahetusel?

Autoostu maailmas võib hea tehinguga maha saamisel osutuda väga tähtsaks ajastus. Päev, kellaaeg ning kasvõi müüja enda tuju mängivad seal rolli. Enamasti soovitakse autot ostma minna nädalavahetusel, sest siis on kõigil rohkem aega. Miks seda siiski teha ei tasuks?

Nädalavahetus on mugav, aga seda ka kõigi jaoks

Tõepoolest, nädalavahetused on mugavad igale autoostjale. Töö pärast ei pea muretsema, enamasti saab ise olla oma aja peremees ning autoga tutvumisel puudub igasugune pinge. Selle retoorika abil lähenevad auto ostmisele väga paljud inimesed ning seda mõtteviisi ei saagi tegelikult pahaks panna.

Küll aga tähendab see, et võimalus oma soovitud uue autoga nädalavahetusel koju sõita muutub väiksemaks. Kui kümme inimest tahavad samal päeval autot vaatama minna, siis tasub lõpuks lihtsalt loota, et sul on neist kõigist parim pakkumine või siis tundud sa müüjale kõige sümpaatsem.

Halvimal juhul müüakse auto lihtsalt kõige esimesele pakkujale ära ja sa ei saagi autole ligi. Nädala sees oleks ka variant, aga siis ei pruugi näiteks endal aega olla. Kuidas siis viimaks toimida?

Automaakler lahendab ajalise probleemi hõlpsalt

Kui endal on ajaline graafik tõesti keeruline, ent soov autole jaole saada on suur, saab appi kutsuda kutselise Automaakleri. Ise võib ju autoga tutvuma minna nädalavahetusel, ent Automaakleri võib paluda autot kontrollima minna juba nädala sees.

Kui sõiduk peaks osutuma tehniliselt korralikuks, jääb sul üle vaid ise oma otsuses veenduda ning nädalavahetusel autoga proovisõit ära teha. Mugav ning otstarbekas ajakasutamine!

 

Tunned huvi ostueelse kontrolli vastu?