Professionaalne abi auto ostul | Automaakler.ee

Professionaalne abi auto ostul

Plaanid oma auto värskema vastu vahetada, kuid petturid tegutsevad igalpool ja sa ei soovi nende ohvriks langeda? See on põhjus miks oleme loonud Automaakleri. Meie eesmärgiks on olla usaldusväärne partner auto ostul, kes aitab selle protsessi turvaliseks, meeldivaks ja mugavaks muuta.

Reeglina alustame oma tööd kliendi vajaduste selgitamisest ja aitame kliendil sobiva automudeli valida. Kui see osa vahele jätta, võib tekkida olukord kus ostetakse valede omadustega auto. Näiteks ei sobi väikesed linnaautod talvisele maanteele Tallinna ja Tartu vahet sõitma ning suure haagise vedamiseks on ka võimsat autot vaja. Näiteid jagub siinkohal veel palju.

Järgmisena valime kliendiga koostöös välja mõned konkreetsed autod, mida käime kontrollimas. Reeglina piirdume viie erineva autoga. See jätab võimaluse autosid omavahel võrrelda ja selgelt parim nende hulgast leida. Ühte autot vaadates puudub kahjuks võrdlusmoment.

Autosid kontrollides pöörame põhiliselt tähelepanu järgnevale: auto kere visuaalne kontroll ja varasemate avariide avastamine värvipaksuse mõõtjaga, mootori ja el. süsteemi kontroll diagnostikaseadmega, lisaseadmete töö kontroll, auto ajaloo kontroll ja proovisõidud. Erinevalt remonditöökodadest pühendame aega sellele, et tehing oleks kliendile kasulik ja auto hind vastaks kvaliteedile. Lisaks pöörame tähelepanu müüja taustale ja sellele, et autol ei oleks võõrandamiskeeldu.

Automaakleri teenus on saadaval olnud pea 3 aastat. Selle ajaga oleme konsulteerinud 800 autoostjat ja teostanud umbes sama palju ostueelseid kontrolle.

Meie teenuste hinnad algavad 49€-st. Kõike vajalikku sisaldav „Täispakett“ maksab 279€, kuid selle ostja võib olla kindel, et saab oma eelarve piires parima võimaliku auto, millel ei ole varjatud vigu. Lisaks on auto ost meie kliendile mugav ja ei röövi tema väärtuslikku aega. Boonuseks on fakt, et Automaakleri üheks tööülesandeks on auto hinna tingimine ja tihti tingime ostetava auto hinnast alla suurema summa kui meie töötasu!

Kui soovid turvaliselt autot osta, siis pöördu julgelt meie poole: +372 56 064 030 või info@automaakler.ee Hetkel tegutseme Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Meie klientide tagasiside leiad: www.automaakler.ee/category/kliendidmeist/

Tunned huvi ostueelse kontrolli vastu?